Güncel

Burun Estetiği Ameliyatı

Burun estetiği herkesin bildiği bir şeydir. Burun şeklini değiştirmek için yapılan bir operasyondur. Rinoplasti olarak da bilinen bu küçük burun estetiği yaptırmak artık çok kolay. Bu burun estetiği artık acısız ve acısız bir şekilde yapılır.

Burun Estetiği veya Rinoplasti Nedir?

Burun estetiği yaptırmak artık çok kolay. Gelişen tıbbi cihazlar ve teknoloji bunun nedenidir. Burun estetiği işlemi, sağlık bakanlığı tarafından belgelendirilmiş ve güvenilir kişiler tarafından yapılmalıdır. Daha sonra randevu günü beklenir ve işlem başlar. İşlem için hastaya anestezi verilir. Daha sonra yüz ve burun üzerine jel ve kremler sürülerek istenilen burun operasyonu yapılır.

Burun Estetiği Kimler İçin Uygulanmalıdır?

Burun sorunları olan herkes burun estetiği yaptırabilir. Bu işlemin uygulanabilmesi için önce kişinin kemik gelişimini tamamlaması gerekir, bu da burun şeklini oluşturur. Sonuç olarak, on sekiz yaşından küçüklere yapılmadığı için bu yaştan sonra yapılmalıdır. Burun estetiği, sağlık sorunu olmayan kişilere uygulanır.

Burun Estetiği Yaptıktan Sonra Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Burun estetiği işlemi tamamlandıktan sonra kişilerin asıl sorumlulukları şimdi başlar. Burun estetiği yaptırdıktan sonra çok dikkatli olmak gerekir. Burun estetiği yaptıran kişinin buruna darbe almaması ve su ile temas etmemesi gerekir. Bu olay kendisi için çok önemli olduğundan, doktorun tavsiyesi dışında buruna hiçbir operasyon yapılmaması gerekir.

Rinoplasti (Burun Estetiği) Ameliyatı Sonrası İyileşme

Burun estetiği işlemi oldukça basit ve uygundur. Burun estetiği yaptırdıktan sonra dikkat edilmesi gereken birçok kuraktır. Bu kurallar arasında, kişinin işlem sonrası çok dikkat etmesi gereken ilk şeydir. Estetik ameliyatı olduktan sonra iyileşme süreci de bu kurallara uyması ile farklıdır.

İstanbul’da Kaç Gün Kalmalıyım ve Kaç Gece Hastanede Kalmalıyım?

İşlem bittikten sonra, kişiler İstanbul’da kalmayı seçerler. İşlem bittikten sonra bir sonraki aşamaya kadar misafir olarak kalmaları gerekir çünkü kaldıkları yer ve gidecekleri yer çok uzaktır. Bunun yerine, işlem zorlu ve zorlu geçtiyse temkinli kalması daha iyidir.

Hasta Ne Zaman Tedavi Edilebilir?

Hastalar, hastalarının taburcu olmasına katkıda bulundukları kadar önem verirler. İşlem sonrası kişinin ruhsal ve fiziksel durumuna bağlı olarak, kişi istediği zaman istediği şekilde bu alanla kalabilir. Bu, gidecekleri alana bağlı olarak değişir.

Estetik Uygulamasından Sonra Morluk ve Şişkinlik Olur Mu?

İşlem sonrası morluklar ve şişlikler olabilir. Bu durum oldukça normaldir. Bununla birlikte, ilk haftanın çok önemli olduğu bu alanda bu durumların ortaya çıkması daha normaldir. Burun estetiği işlemi ve sonrası oldukça basit ve uygun fiyatlıdır.

Burun Estetiği Fiyatları: Burun estetiği oldukça makul bir fiyata sahiptir. Burun şekli ve hastanede kalma süresi, fiyatı etkiler. Bununla birlikte, burun estetiği fiyatları oldukça uygun olduğundan, herkes bu operasyonu kolayca ödeyebilir.

https://www.serifyavuz.com/burun-estetigi-rinoplasti/ bilgi için hemen tıklayın.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu